معرفی شرکت


هنری فورد یکی از مشهورترین و متمول ترین شخصیت های تاریخ جهان بر این باور است که  لذتی بزرگ در کار کردن نهفته است. در واقعیت، خوشبختی بزرگتر از این وجود ندارد که ما کاری را به خوبی انجام دهیم و به پایان برسانیم.


قطعات غیر اصلی و نا مرغوب با قیمتی بسیار پایین تر و با شباهتی بسیار بالا نسبت به محصولات اصلی، به صورت چشمگیری در بازار سخت افزار کامپیوتر و تجهیزات شبکه دیده می شود. این پدیده هم برای مصرف کننده و هم برای فروشنده و تولید کننده، زیان بار است. مصرف کننده از یک سو، بدون دید کارشناسی قادر به تشخیص جنس اصلی و با کیفیت نیست و تولید کننده یا فروشنده از سوی دیگر در این فضا و با قیمت های پایین نمی تواند رقابت سالمی را تجربه کند.

شرکت پژوهش سبز آینده در سال 1385 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از پیمانکاران بزرگ در تامین کالاهای حوزه IT شرکت ها و ارگان های داخلی می باشد. همچنین پس از ورود به عرصه فناوری اطلاعات ایران و با یاری شرکتهای هم پیمان خود، تعدادی از مهندسان کامپیوتر و متخصصان شبکه های کامپیوتری را با هدف ارائه خدمات مهندسی و را ه حل های نوین در زمینه شبکه های کامپیوتری و مخابراتی گرد هم آورد و امروز حضوری فعال و پیوسته در این عرصه دارد.
دپارتمان های این مجموعه، هر یک عهده دار انجام طیف خاصی از پروژه ها همچون طراحی زیر ساخت شبکه ، حفاظت فیزیکی ، دوربین های امنیتی ، طراحی دیتا سنتر و . . . می باشند.


اين شرکت با عضويت در شوراي عالي انفورماتيک، سازمان نظام رايانه اي کشور و اتحاديه صنف ماشينهای اداری و رايانه تهران در ارائه خدمات فروش ، نصب ، راه اندازي و سرويس گام موثري برداشته است و در فروش به سازمانها و ارگانهای دولتی همواره فعال بوده است.

آنچه این محموعه را به عنوان پیمانکاری متفاوت مطرح ساخته این است که علاوه بر تامین و تجهیز کالاهای حوزه IT ارگان ها و شرکت های دولتی، قادر به انجام پروژه هایی است که توان بالای مهندسی و اجرایی را می طلبد.

عملکرد این مجموعه در طی سال های گذشته، ما را طرف تجاری معتمد بسیاری از شرکت‌های داخلی  نمود و شرکت‌های موفق و معظم با باور به تعهد و مشتری مداری ما، همکاری با ما را برگزیدند. نشان‌های تقدیر و حسن انجام کار دریافت شده از آنها برهانی موثق بر پایه‌های مستحکم این همکاری‌ها است.